سفارش تلفنی
09393710094

تاثیر آب قلیایی بر روی ورزشکاران

14/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

تاثیر آب قلیایی بر روی ورزشکاران : این مقاله می تواند برای تمام ورزشکارانی که به سلامت خود اهمیت می دهند و می خواهند بیشترین بهره را از ورزش کردن و فعالیت فیزیکی خود ببرند ، بسیار مفید است . پزشکان نوشیدن آب قلیایی را بهترین راه جهت جلوگیری از تجمع اسید در بدن می دانند. به طور معمول، نیاز ورزشکاران حرفه ای به آب قلیایی یونیزه حدود ۲/۵ لیتر در روز است. ما بارها درباره مزایای آب قلیایی و لزوم استفاده آن و کاربرد های درمانی آب قلیایی صحبت کرده ایم ، اما حال بهتر است بدانیم چگونه می توانیم با نوشیدن آب قلیایی بیشترین بهره را در زمان فعالیت فیزیکی ببریم ، با ما همراه باشید تا تاثیر آب قلیایی بر روی ورزشکاران را برای شما برشماریم :

طی فعالیتهای شدید با بالا رفتن سوخت و ساز بدن نیاز به آب آشامیدنی نیز افزایش می یابد. به همین دلیل نوشیدن آب سالم همراه با ورزش از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

فقط نوشیدن آب در طی تمرینات کافی نیست. دو ساعت تمرین سخت، موجب خالی شدن سوخت و انرژی ماهیچه ها می شود و گاها ورزشکاران اصطلاحا دچار درد عضلات در ورزش می شوند چون آب خالی برآورده کننده‌ی این سوخت نیست بهترین روش برای تأمین آب و سوخت مناسب برای بدن در نظر گرفتن یک نوشیدنی مناسب حاوی املاح قلیایی است. از طرف دیگر در طی ورزش های غیرهوازی اسید لاکتیک در ماهیچه ها تجمع می یابد و باعث خستگی و درد عضلات در ورزش می گردد.

آب قلیایی علاوه بر تامین املاح کلسیم و منیزیم موجب دفع اسید لاکتیک و بالا رفتن توان عضلانی می گردد.

امروزه آب یونیزه قلیایی بهترین نوشیدنی ورزشی برای ورزشکاران و تنها دوپینگ کاملا مجاز و سلامت بخش محسوب می گردد.

مزایای نوشیدن آب قلیایی بر روی ورزشکاران

  1. به دلیل کوچک بودن مولکولهای آب قلیایی سرعت جذب آن بسیار بالاتر است و کمبود آب سریعتر جبران می گردد.
  2. موجب تسریع خونرسانی و افزایش اکسیژن رسانی به بافتها و عضلات می گردد.
  3. در ورزش هایی که به هدف کاهش وزن صورت می گیرد با خاصیت قلیایی سرعت چربی سوزی را افزایش می دهد.
  4. در زمان ضرب دیدگی باعث کاهش التهابات بافتی می شود.
  5. فعالیت شدید و نامنظم موجب اکسیدشدن و تخریب سلولهای بدن می گردد که خطرات بسیاری از جمله، تنگی نفس، مشکلات گوارشی و حتی سکته های مغزی و یا قلبی را در پی دارد. آب قلیایی با خواص آنتی اکسیدانی بالا از اکسید شدن بدن و عوارض فوق جلوگیری می کند.

آب قلیایی استاندارد و درجه یک را از کجا تهیه کنیم ؟

http://waterlife.ir/admin/kcfinder/upload/images/%D9%81%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%86%D9%88%D8%B4%DB%8C%D8%AF%D9%86%20%D8%A2%D8%A8%20%D9%82%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C%286%29.png

خلاصه فواید بهداشتی و سلامتی آب قلیایی روی بدن و سلامت انسان  :

آب قلیایی یونیزه شده برای آشامیدن و پخت و پز استفاده می شود و برای مصرف کنندگان چندین حسن دارد:
قلیایی کردن : بازگرداندن موازنه PH با کاهش درجه اسید
خواص آنتی اکسیدان : کمک به خنثی کردن رادیکالهای آزاد که باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود.
سوپر هیدراتاسیون (نفوذ پذیری و آبرسانی بالا) : کوچکتر بودن اندازه مولکولهای آب (حالت خوشه ای) که اجازه نفوز بیشتر آب را به سلول ها می دهد.
 غنی سازی معدنی : شامل غلظت های بالائی از مواد معدنی قلیایی شامل کلسیم و پتاسیم می باشد که برای سلامتی انسانی حیاتی هستند.
غنی سازی اکسیژن : میزان اکسیژن محلول خون را افزایش می دهد.
 سم زدایی : از بین بردن مخاط ساخته شده در دیواره روده بزرگ که این عمل باعث افزایش توانایی بدن در جذب مواد مغذی می شود.
پاکسازی : کمک به شستشو و دفع و دفع مواد زائد اسیدی و سمی که بیشتر نقاط بدن تجمع پیدا می کنند.
انرژی زایی : یون هیدروکسیل (OH) با بار منفی در افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح کل هوشیاری بدن کمک می کند.
کاهش وزن :
حذف آفت کش ها : آب قلیایی قوی با PH بالای 10.5 به حذف آفت کش ها از میوه ها و سبزیجات کمک می کند

شرکت تولید کننده آب قلیایی

بهترین برند آب آشامیدنی و آب قلیایی

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.برای ارتباط با ما می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی waterlife.ir  مراجعه کنید.

شرکت خوش نوشان مشرق زمین لیست قیمت آب قلیایی های خود را بروز کرده است برای اطلاع از جدیدترین قیمت آب آشامیدنی جدید ایرانی کلیک کنید

برچسب ها: نوشیدن آب قلیایی مزایای آب قلیایی کاربرد های درمانی آب قلیایی مزایای نوشیدن آب قلیایی بر روی ورزشکاران آب قلیایی را از کجا تهیه کنیم ؟ فواید بهداشتی و سلامتی آب قلیایی روی بدن و سلامت انسا قیمت آب قلیایی با آب قلیایی سریعتر لاغر شوید تاثیر آب قلیایی بر روی یبوست تاثیر بهترین برند آب آشامیدنی و آب قلیایی تاثیر آب قلیایی بر روی ورزشکاراندیدگاه
دیدگاه شما :