سفارش تلفنی
09393710094

آب یونیزه قلیایی رو از کجا تهیه کنیم

19/خرداد/1398 مقالات بدون دیدگاه

آب یونیزه قلیایی رو از کجا تهیه کنیم : آب یونیزه ی قلیایی برای نوشیدن مورد استفاده قرار می گیرد و آب یونیزه ی اسیدی به عنوان یک پاک کننده ی ارگانیک غیر سمی با هدف محافظت از پوست، کاربرد دارد. شرکت آب قلیایی واتر لایف تامین کننده آب قلیایی اصلی و آب قلیایی یونیزه ،با ما در تماس باشید.

مزایای آب یونیزه قلیایی چیست؟

مصرف آب یونیزه قلیایی به طور روزانه،با خنثی نمودن اسیدهای مضر بدن امکان دستیابی به زندگی سالمتر و طولانی ­تر را مهیا می سازد.
آب یونیزه شده با افزایش قابلیت جذب املاح طبیعی موجود در آب همانند یون کلسیم ویون منیزیوم موجب بهبود سلامت استخوان ها و دندان ها می شود.


خوشه بندی کوچک، مولکول های آب با افزایش سرعت جذب آب توسط سلول های بدن، موجب بهبود سوخت و ساز و افزایش جذب مواد مغذی می گردد.
 آب الکترولیزه خروجی از دستگاه آب یونیزه قلیایی، مملو از هیدروژن بوده و خواص بسیاری  برای بدن دارد.
آب قلیایی،توانایی خنثی کردن سموم و آفت کش هایی که همراه میوه ها و سبزیجات هستند را داشته، و بدین ترتیب باعث کاهش میزان این عوامل زیان آور از زندگی ما می شود. همچنین می­ تواند به عنوان یک ماده ضد عفونی سازگار با محیط زیست جایگزین شود.

 ویژگی خوشه­ بندی ریز آب یونیزه قلیایی چیست؟

یکی از ویژگی های شاخص آب این است که بطور طبیعی از خوشه های بزرگی از مولکول های آب تشکیل شده است.

این موضوع در آب تحت فشار شبکه های آب شهری تشدید می شود، به گونه ای که آب به صورت خوشه­ های بسیار بزرگی، شامل 12-14 مولکول آب تبدیل می شود.

دیگران نیز این مطلب را خوانده اند:

________________________________________________________________

سختی کل چیست

سدیم چیست

نقش نیترات در آب چیست؟

________________________________________________________________

  مزایای آب یونیزه­ اسیدی چیست؟


 آب یونیزه اسیدی برای نوشیدن در نظر گرفته نشده است و برای تمیز کردن پوست و ضد عفونی کردن سطوح در منزل، استفاده می­شود.


مراقبت از مو:

یکی از کاربردهای آب اسیدی، شستشوی موی سر بوده و موجب پاکیزگی و کاهش شوره از پوست سر می شود.

 استرلیزه کردن:

آب اسیدی قوی با pH زیر 3.0 قابلیت از بین بردن کلیه عوامل پاتوژن را داشته و کارآیی بسیار موثری برای استریل کردن تخته­های برش، ظروف آشپزخانه، و سایر سطوح منازل و محل کار دارد.


 مشکلات پوستی:

موجب التیام عوارض ناشی از خشکی، خارش و ترک های پوست شده و کارایی خوبی در پاکسازی آکنه، پسوریازیس، اگزما، و همچنین تمیزی پای ورزشکاران دارد.


 مراقبت از دهان:

به عنوان یک دهان شویه طبیعی بسیار مفید است و به همراه مسواک کردن موجب از بین بردن میکروب ها و پلاک های سطح دندان ها می گردد. همچنین بعنوان آب قرقره برای درمان گلودرد نیزمفید است.


 ضد باکتری:

بعنوان یک عامل کشنده باکتری، برای شستن میوه­ ها، سبزیجات و گوشت­ استفاده می شود.


 ضد عفونی:

برای شستشوی دست ها ایده آل بوده و همچنین به روند بهبود زخم­ها و بریدگی های جزئی، گزش حشرات، اگزما، و عفونت های قارچی سرعت می­ بخشند.


مراقبت روزانه از پوست:

با پاکسازی طبیعی گرد و خاک و چربی ها از سطح پوست، بدون استفاده از شوینده های شیمیایی و همچنین اکسیژن رسانی به پوست و انقباض سطح پوست، موجب زیبایی و شفافیت سطح پوست می گردد.

 آیا آب قلیایی برای افراد مسن مناسب است؟

بله میزان سموم موجود در افراد مسن غالبا بیشتر از سایر مردم می باشد که وابسته به رژیم غذایی، رژیم آشامیدنی، شرایط محیطی و بویژه نوع دارو های مصرفی متغیر می باشد.

به همین دلیل، افراد مسن احتمالا دوره سم زدایی طولانی تری را در شروع نوشیدن آب قلیایی تجربه می کنند و ممکن است نیاز داشته باشند تا نسبت به یک فرد عادی طول دوره بیشتری را در سطح اول استفاده از آب قلیایی طی نمایند.

 

شرکت آب قلیایی

بهترین برند آب آشامیدنی و آب قلیایی

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.برای ارتباط با ما می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی waterlife.ir  مراجعه کنید.

برچسب ها: آب قلیایی آب قلیایی یونیزه آب قلیایی اصلی آب قلیایی یعنی چی آب قلیایی و کبد آب قلیایی و لاغری آب قلیایی در بارداری آب یونیزه قلیایی رو از کجا تهیه کنیم خرید آب قلیاییدیدگاه
دیدگاه شما :