سفارش تلفنی
09393710094

آب قلیایی

آب قلیایی : میزان اسیدی یا قلیایی بودن آب را PHمعین می کند، PH بالای ۷ قلیایی بودن و عدد PH زیر ۷ اسیدی بودن را نشان می‌دهد و موادی که دارای PH هفت هستند، خنثی می‌باشند. در واقع PH میزانی برای سنجش اسیدی یا قلیایی بودن مواد مختلف از جمله آب است.

PH آب را می‌توان با اضافه کردن موادی به آن تغییر داد و آن را اسیدی‌تر و یا قلیایی‌تر کرد. اسیدی بودن بدن برای سلامتی انسان مضر است. پس با نوشیدن آب قلیایی ، شما می‌توانید بدن خود را قلیایی کرده و PH آن را به حالت تعادل برگردانید تا از مشکلات مرتبط با اسیدی بودن بدن دور بمانید.

آب قلیایی یا اسیدی

اغلب مردم غذاهای اسیدی زیادی می خورند، بنابراین برای به تعادل رسیدن سطح pH خون، مواد معدنی ضروری مثل منیزیم و کلسیم از استخوان، بافت و دندان ها خارج می شود و وارد خون می شود.

به علاوه مصرف آب قلیایی به تدریج سبب می شود از بیماری های مربوط به اختلال در استخوان مثل ورم مفاصل، استئوپروسیس و انواع اختلالات کلیه جلوگیری شود.

مصرف آب قلیایی به تدریج سطح pH خون را به حالت طبیعی بر می گرداند.

آب قلیایی قدرت نفوذ به داخل سلول ها را دارد و به این خاطر بسیاری از مردم معتقدند آب قلیایی بهتر از آب معمولی سبب هیدرات شدن (ترکیب شیمیایی با آب) بدن می شود.

 

آب قلیایی در بارداری

همه ما از مزایای آب آشامیدنی تصفیه شده و مزایای بهداشتی آب می دانیم ، اما   آب  آشامیدنی که می نوشید می تواند کاملا روی سلامت شما و سلامت نوزاد شما تاثیر بگذارد . شما باید آب قلیایی بنوشید تا سطح ph بدن خود را قلیایی نگه دارید .قبل از حاملگی و حین حاملگی ، آب آشامیدنی بیشتری بنوشید ، یک بانوی باردار در زمان بارداری باید 1.5 برابر مصرف مورد نیاز بدن در حالت عادی آب آشامیدنی قلیایی بنوشد . آب قلیایی کمک میکند تا ذخایر بدن خود را در طول دوران بارداری حفظ نمایید .

آب قلیایی و لاغری

برای گرفتن رژیم لاغری کم کم میزان وعده های غذایی خود را از روز های قبل کاهش دهید تا به شروع رژیم لاغری خود بپردازید .در صورت احساس ناخوشی یا خستگی صبحانه را از وعده غذایی خود حذف نکنید و هنگام نوشیدن آب آشامیدنی حتما مقدار زیادی آب قلیایی بنوشید . در رژیم لاغری با آب ، باید روزانه حدود 3 لیتر آب بنوشید .

 

فواید آب قلیایی

آب قلیایی روند افزایش قند خون در افراد دیابتی را کاهش می دهد و سطح توتال کلسترول و تری گلیسرید در آن ها کم می شود.

شرکت آب قلیایی

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.برای ارتباط با ما می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی waterlife.ir  مراجعه کنید.

رژیم آب قلیایی

هنگامی که با رژیم لاغری سطح pH خون شما به حالت اسیدی ناشی از ناشتا بودن تبدیل میگردد ، آب قلیایی شده میتوانید pH خون شما را افزایش دهد.بدن انسان میتواند حالت اسیدی خون را جبران کند اما این جبران سطح کلسیم بدن شما را کاهش داده و دچار درد مفاصل و استخوان ها خواهید شد . مصرف آب قلیایی در سریعترین زمان باعث محافظت از استخوان ها شده و حالت اسیدی خون را نیز قلیایی یونیزه مینماید .

آب قلیایی برای دیابت

دیابت یک مشکل سلامتی و یک بیماری رو به رشد برای بسیاری از مردم ایران است . همانند هر بیماری دیگری این بیماری نیز عوارض جانبی خود را دارد ، آب قلیایی سلامت قرن جدید به شمار میشود و نباید برای درمان دیابت نادیده گرفته شود .

دو نوع اصلی دیابت وجود دارد . اولی نوع 1 است که همچنین به عنوان دیابت وابسته به انسولین شناخته میشود . این مدل دیابت اغلب در جوانان و کودکان رخ میدهد و دومین نوع دیابت شایع ترین بیماری مزمن گروه سنی جوانان است . بیماران مبتلا به دیابت نوع 1 دارای پانکراس هستند که در صورت وجود کمبود انسولین ، باید تولید انسولین را با تزریق روزانه به بدن خود تکمیل نمایند .

نوع دوم دیابت نوع 2 است که همچنین به عنوان دیابت بزرگسالان و افراد بالغ شناخته میشود . این نوع دیابت نوعی است که در حال افزایش در سطح بین المللی است . به ویژه نوجوانان و جوانان در تازه ترین آمارگیری ها در حال ابتلا به دیابت نوع 2 هستند . این دیابت اغلب به دلیل عادت ها و رژیم غذایی نادرست باعث کاهش سطح قند خون میشود که در نهایت منجر به پانکراس میشود

خواص آب قلیایی برای پوست

شاید برخی افراد را دیده باشید که روی بدن یا دست و صورتشان لک های سفید دارند . پسوریازیس یک بیماری پوستی است که هیچ درمانی ندارد . علائم پسوریازیس عبارتند است لکه های پوست صورت ، گردن ، پاها و سایز مناطق آسیب دیده . لک های نقره ای و پوسته پوسته شدن بسیاری از نقاط پوست بدن نیز از دیگر علائم بیماری پسوریازیس است . این یک اختلال مزمن است که زمانی که سیستم ایمنی پوست سالم بدن تهدید میشود رخ می دهد و نتیجه آن یک ظاهر قرمز و ناملایم است .

برای کمک به درمان پسوریازیس میتوان مناطق آسیب دیده پوست بدن را با آب قلیایی شست و شو داد . همچنین به جای مصرف آب آشامیدنی معمولی ، هر روز با آشامیدن آب قلیایی از پیشرفت پسوریازیس کمک زیادی می کند . سیستم آب یونیزه قلیایی به طور موثر سیستم ایمنی پوست بدن را از علائم پسوریازیس یا چنین بیماری های پوستی خنثی می کند .

آب قلیایی را از کجا تهیه کنیم

این نوع آب برای افرادی که بدن اسیدی دارند، مفید است و به سلامتشان کمک می‌کند. آب قلیایی را با کیفیت عالی بدون نیترات با لوکساب تجربه نمایید، با ما تماس بگیرید.