سفارش تلفنی
09393710094

از بین بردن مضرات نوشیدنی های گازدار با آب قلیایی

28/اردیبهشت/1398 مقالات بدون دیدگاه

حتما در مقالات و پژوهش های گوناگون در مورد مضرات نوشیدنی های گازدار به خصوص نوشابه مطالعه داشته اید و می دانید که چه بلایی به سر بدنتان می آورند . از طرفی راه های درمان بیماری هایی که در اثر مصرف نوشیدنی های گازدار به وجود می آید بسیار طولانی و پر هزینه هستند ، اما در این مطلب قصد  داریم تا شما را با روشی مطمئن و اثر گذار در دفع مضرات نوشابه و نوشیدنی های گازدار آشنا کنیم .در این مقاله می خواهیم به مضراتی که نوشابه و نوشیدنی های گازدار دارند اشاره کنیم و همچنین به این موضوع بپردازیم که آب یونیزه قلیایی به چه صورت می تواند مضرات نوشابه را از بین ببرد

مضرات نوشیدنی های گاز دار

نوشابه مقدار زیادی قند و کافئین دارد و نوشابه های رژیمی حاوی ترکیبات قندی مثل آسپارتام است که عاملی برای دیابت است. در حالی که آب یونیزه قلیایی لوکساب فاقد قند و کافئین است.

 اینکه نوشابه بسیار اسیدی است و دارای pH در حدود ۲٫۵ تا ۲٫۸ است که باعث حل شدن دندان ها و استخوان ها می شود. آیا نشنیده اید که دندان های مصنوعی با قرار دادن در نوشابه پس از چند روز حل می شود؟ محققان مدعی شده اند که با نوشیدن نوشیدنی های سافت، استخوان های افراد شکننده شده و انعطاف پذیری را از دست داده و امکان شکستگی در آینده بیشتر خواهد شد.

مواد معدنی موجود در نوشابه هم، ترکیبات فسفر دار است که در فرم اسید فسفریک برای بدن ضرر خواهد داشت. نوشابه و نوشیدنی های دیگر نظیر  Soft Drink دارای سدیم هستند و نام نوشیدنی سودا نیز از آن گرفته شده است.

به همین دلیل است که نوشیدن نوشابه و نوشیدنی های گازدار سبب اسیدی شدن بدن می شود و این امر سبب بروز بیماری های مختلف در بدن می گردد چون همان طور که قبلاً هم اشاره شده است بیشتر بیماری ها در محیط اسیدی رشد می کنند

آب قلیایی لوکساب چگونه مضرات نوشابه را خنثی می کند ؟

آب یونیزه قلیایی لوکساب فاقد سدیم نیز می باشد. هم چنین نوشابه و سایر نوشیدنی ها دارای کربنات می باشند . اسید کربنیک یک فرم عادی از مواد زائدی است که بدن تولید می نماید. در حالی که در آب قلیایی لوکساب حباب های موجود ، اکسیژن خالصی که در آب وجود دارد 

شما بعد از مصرف نوشابه می توانید یک لیوان آب قلیایی لوکساب بنوشید تا روند ph خون شما دوباره تنظیم شود

خلاصه فواید بهداشتی و سلامتی آب قلیایی روی بدن و سلامت انسان  :

آب قلیایی یونیزه شده برای آشامیدن و پخت و پز استفاده می شود و برای مصرف کنندگان چندین حسن دارد:
قلیایی کردن : بازگرداندن موازنه PH با کاهش درجه اسید
خواص آنتی اکسیدان : کمک به خنثی کردن رادیکالهای آزاد که باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود.
سوپر هیدراتاسیون (نفوذ پذیری و آبرسانی بالا) : کوچکتر بودن اندازه مولکولهای آب (حالت خوشه ای) که اجازه نفوز بیشتر آب را به سلول ها می دهد.
 
غنی سازی معدنی : شامل غلظت های بالائی از مواد معدنی قلیایی شامل کلسیم و پتاسیم می باشد که برای سلامتی انسانی حیاتی هستند.
غنی سازی اکسیژن : میزان اکسیژن محلول خون را افزایش می دهد.
 
سم زدایی : از بین بردن مخاط ساخته شده در دیواره روده بزرگ که این عمل باعث افزایش توانایی بدن در جذب مواد مغذی می شود.
پاکسازی : کمک به شستشو و دفع و دفع مواد زائد اسیدی و سمی که بیشتر نقاط بدن تجمع پیدا می کنند.
انرژی زایی : یون هیدروکسیل (OH) با بار منفی در افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح کل هوشیاری بدن کمک می کند.
کاهش وزن :
حذف آفت کش ها : آب قلیایی قوی با PH بالای 10.5 به حذف آفت کش ها از میوه ها و سبزیجات کمک می کند

شرکت تولید کننده آب قلیایی

بهترین برند آب آشامیدنی و آب قلیایی

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.برای ارتباط با ما می توانید به آدرس سایت شرکت به نشانی waterlife.ir  مراجعه کنید.

شرکت خوش نوشان مشرق زمین لیست قیمت آب آشامیدنی های خود را بروز کرده است برای اطلاع از جدیدترین قیمت آب آشامیدنی جدید ایرانی کلیک کنید.

 

 

برچسب ها: قیمت آب قلیایی مقدار ph آب قلیایی خرید آب قلیایی آب قلیایی لوکساب روند تولید آب قلیایی در کارخانه تولید آب قلیایی در کارخانه از بین بردن مضرات نوشیدنی های گازدار با آب قلیاییدیدگاه
دیدگاه شما :