سفارش تلفنی
09393710094

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول

11/تیر/1398 مقالات بدون دیدگاه

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول : اینکه از آب قلیایی به عنوان آب شفا بخش یاد می شود چندان هم جای تعجب ندارد . اینکه بزرگانی مانند ابوعلی سینا و بقراط و همینطور پزشکان و دانشمندان کنونی به خاصیت درمانی آب قلیایی اذعان دارند ، خود گواه بر خاصیت بالقوه و اثرات اعجاب انگیز آب قلیایی دارد . مطلب این مقاله برگرفته شده از یک مقاله isi  در زمینه آب قلیایی است که مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته است . این مقاله به تاثیرات هیدروژن موجود در آب قلیایی غنی شده بر روی کاهش سطح کلسترول پرداخته است و نتایج قابل توجهی به دست آورده است ، با ما همراه باشید در مطالعه این مقاله :

تاثیرات آب قلیایی غنی شده با هیدروژن بر روی کاهش سطح کلسترول LDL سرم و بهبود عملکرد HDL  در بیماران مبتلا به سندرم متابولیک بالقوه

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول . آب قلیایی لوکساب

دانشمندان دریافتند که هیدروژن   H2 دارای اثرات مفید برای کاهش چربی خون در رژیم غذایی پرچرب است. هدف از این مطالعه بررسی اثرات آب قلیایی غنی شده بر محتوای، ترکیب و فعالیت های بیولوژیکی لیپوپروتئین های سرم در 20 بیمار مبتلا به سندرم متابولیک بالقوه است.

با آب قلیایی در عرض 10 هفته از کلسترول خداحافظی کنید !!

تجزیه و تحلیل سرم نشان داد که مصرف آب قلیایی غنی از هیدرژن  برای 10 هفته باعث کاهش کلسترول  (TC) و LDL-کلسترول می شود. تجزیه و تحلیل ها حاکی از کاهش قابل توجهی از آپولیپوپروتئین (apo) B100 و apoE در آزمایش خون بود

علاوه بر این، H2 به طور قابل توجهی بهبود عملکرد HDL را در چهار روش مستقل ارزیابی کرد: حفاظت در برابر اکسیداسیون LDL؛ مهار چسبندگی تک سلولی ناشی از عامل نكروز تومور (TNF) -α به سلول های اندوتلیالی . تحریک کلسترول خروجی از سلول های فوم ماکروفاژ و iv) حفاظت از سلول های اندوتلیال از آپوپتوز ناشی از TNF-α.

درمان استرس اکسیداتیو با آب قلیایی

علاوه بر این، محققان دریافتند که مصرف آب غنی از H2 باعث افزایش آنزیم سوپراکسید دیسموتاز آنتی اکسیدانی و کاهش مقدار واکنش پذیری اسید تیوباربیتوریک در کل  LDL می شود. در نتیجه، مکمل با آب غنی از H2 به نظر می رسد سطح سرمی LDL-C و apoB را کاهش دهد، عملکردهای   HDL را آسیب پذیر می کند و باعث کاهش استرس اکسیداتیو می شود و ممکن است نقش مهمی در پیشگیری از سندرم متابولیک بالقوه داشته باشد.

مزایای آب قلیایی غنی از هیدروژن

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول . آب قلیایی لوکساب

هیدروژن (دی هیدروژن، H2)، به عنوان سبک ترین و فراوان ترین عنصر شیمیایی، یک آنتی اکسیدان جدید است که می تواند استرس اکسیداتیو را کاهش دهد. گاز هیدروژنی به خط مقدم تحقیقات گاز پزشکی درمانی دست یافته است. شواهد جمع آوری شده در زمینه های مختلف پزشکی با استفاده از مدل های بالینی و تجربی برای بسیاری از بیماری ها ثابت می کند که H2 که از طریق گاز تنفس یا مصرف یک محلول حاوی H2 آب استفاده می شود، می تواند به عنوان یک راهبرد درمانی مناسب در مدل های مختلف بیماری عمل کند. برای مثال، مکمل آب قلیایی غنی از هیدروژن نقش مهمی در جلوگیری از دیابت نوع 1 و 2 و مقاومت به انسولین دارد ؛

کاهش التهاب مزمن کبدی ؛ کاهش استرس اکسیداتیو حاد و آسیب ایسکمی مغز از دیگر مزایای آب قلیایی هیدروژنه است.

علاوه بر این، گزارش شده است که مصرف هلی اسید اشباع هیدروژن در هشت هفته باعث جلوگیری از آترواسکلروز در موشها می شود و استفاده از نمک H2 اشباع شده برای 4 هفته کلسترول (TC ) و LDL-کلسترول (LDL-C) در افراد دارای هورمون تغذیه با چربی بالا را کاهش قابل ملاحظه ای می دهد.

خطرات کلسترول بالا بر روی بدن

سندرم متابولیک با یک ستاره از اختلالات متابولیک و تنسنجی که شامل وزن بیش از حد، مقاومت به انسولین، هیپرگلیسمی، فشار خون بالا، غلظت HDL-C و HDL-C و دیس لپیدمی  است، مشخص می شود. بیماری های متابولیک در جهان باقی مانده است و افراد مبتلا به سندرم متابولیک در معرض خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی، سکته مغزی و دیابت نوع 2 قرار دارند . توابع و غلظت HDL همبستگی معکوس قوی با خطر سندرم متابولیک و بیماری قلبی عروقی آترواسکلروز دارند. HDL شناخته شده است تحت تغییرات چشمگیر در ساختار و ترکیب تحت اقدامات هماهنگ از التهاب و استرس اکسیداتیو .

در نتیجه، ذرات HDL به طور مداوم فعالیت های بیولوژیکی طبیعی خود را از دست می دهند و خواص تغییر یافته را به دست می آورند. به خوبی شناخته شده است که H2 اهدا کننده الکترون است و بنابراین دارای توانایی کاهش بالا است و اثرات مفید هیدروژن در مدل های بیماری های مختلف عمدتا وابسته به خواص آنتی اکسیدان، ضد التهابی و ضد آپوپتوزی است.

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول . آب قلیایی لوکساب

نتایج به دست آمده بعد از مصرف آب قلیایی هیدروژنه

بیماران مصرف 500 میلی لیتر در روز از آب قلیایی غنی از H2 را به مدت 10 هفته مصرف کردند.این آب علاوه بر هیدروژن  شامل منیزیم (99.9٪ خالص) و کلسیم بود که فاقد هر نوع آلودگی نیترات و نیتریت بوده است.

به طور خلاصه، افراد انتظار داشتند مصرف 450-500 میلی لیتر آب غنی از H2 دو بار در روز برای حداقل مصرف حداقل 900 میلی لیتر به حداکثر مصرف 1000 میلی لیتر. نمونه خون در ابتدای (0 هفته) و بعد از 10 هفته نوشیدن آب H2 جمع آوری شد. سطح کلسترول و همینطور قند خون به طرز قابل توجهی کاهش یافت.

اعتراف دانشمندان به خواص درمانی آب قلیایی

تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول

به خوبی شناخته شده است که سطح کلسترول بالا یکی از عوامل خطر مهم برای آترواسکلروز است. بنابراین، کشف مکانیزمی که کلسترول را کاهش دهد، یک دست آورد موفق برای دانشمندان محسوب می شود . از این رو این یافته « آب قلیایی لوکساب » می تواند به درمان بسیاری از بیماری ها که در نتیجه کلسترول بالا به وجود آیند کمک شایانی کند.

دانلود کامل مقاله تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول

برچسب ها: درمان چربی خون با آب قلیایی مزایا آب قلیایی شرکت تولید کننده آب قلیایی خرید آب قلیایی آب قلیایی لوکساب تهیه آب قلیایی اعتراف دانشمندان به خواص درمانی آب قلیایی خطرات کلسترول بالا بر روی بدن درمان استرس اکسیداتیو با آب قلیایی مزایای آب قلیایی غنی از هیدروژن با آب قلیایی در عرض 10 هفته از کلسترول خداحافظی کنید !! مزایای آب قلیایی هیدروژنه تاثیر آب قلیایی غنی از هیدروژن بر روی کاهش کلسترول درمان بیماری ها با آب قلیاییدیدگاه
دیدگاه شما :