سفارش تلفنی
09393710094

با آب قلیایی ریلکس کنید !!

10/تیر/1398 مقالات بدون دیدگاه

با آب قلیایی ریلکس کنید !! جدیدترین تحقیقات بالینی (2018) محققان ژاپن نشان داده است که نوشیدن آب قلیایی می تواند تاثیر مطلوبی بر روی بهبود خلق و خو، کاهش اضطراب، عملکرد سیستم عصبی خودکار و افزایش کیفیت زندگی داشته باشد.شما چقدر در طول روز درگیری های عصبی دارید یا چقدر در مورد مسائل پیش پا افتاده دچار استرس می شوید ؟ اگر جواب شما بسیار است ، پس حتما به دنبال راه حلی هستنید که مانند آب روی آتش استرس و عصبانیت شما را خاموش کند . حتما تا کنون به دنبال چیزی که بتوان در آن واحد به آن دسترسی داشت هم زیاد گشته اید !! اما ما به شما امروز نوشیدن آب قلیایی را پیشنهاد می کنیم . با گنجاندن این آب در رژیم روزانه تان ، خواهید دید که چقدر ریلکس تر شده اید و این مورد به تنهایی چقدر در بهبود کیفیت زندگی شما موثر است .

کاهش استرس با آب قلیایی

آب قلیایی چیست ؟

آب قلیایی (Alkaline water) سرشار از مواد معدنی از قبیل کلسیم و منیزیم می باشد، بعلاوه که املاح نا مناسب و مضراز قبیل نیترات، نیتریت، سولفات و کلرور بطور کلی حذف یا به مقدار بسیار ناچیزی، کاهش یافته اند. آب قلیایی یونیزه تنها آبی است که می تواند روزانه بدن را سم زدایی کرده و مواد اسیدی را دفع و رادیکال های آزاد را خنثی کند و در نتیجه از آسیب های بافتی بدن جلوگیری کند و تاثیرات مطلوبی و قابل توجهی در کاهش استرس داشته باشد.

چه عواملی به کاهش استرس و بهبود کیفیت زندگی کمک می کنند ؟

عوامل بسیاری بر بهبود کیفیت زندگی تاثیر می گذارند. که به طور خلاصه می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

• رضایت فردی
• عوامل محیط فیزیکی
• عوامل محیط اجتماعی
• عوامل اقتصادی اجتماعی
• عوامل فرهنگی
• عوامل سلامتی
• عوامل شخصیتی
• عوامل استقلال فردی

مطالعات مختلف نشان داده است که سلامت جسمی افراد همواره تحت تاثیر کیفیت زندگی قرار دارد. هرچقدر کیفیت زندگی بالاتر باشد میزان استرس و اضطراب کاهش می یابد. در نتیجه باعث بهبود خلق و خوی افراد در زندگی روزانه می شود.

تغذیه چه نقشی در بروز استرس و کاهش آن ایفا می کند ؟

خواص آنتی اکسیدانی آب قلیایی غنی شده با هیدروژن در گذشته ثابت شده است.

آب قلیایی دارای فعالیت ضد اکسید کننده است و می تواند از التهاب جلوگیری کند و بنابراین ممکن است به بهبود کیفیت زندگی کمک کند.

در مطالعه ای بالینی با هدف بررسی اثرات مصرف آب قلیایی  بر کیفیت زندگی افراد داوطلب بالغ با استفاده از آزمونهای روانپزشکی، شامل پرسشنامه ها و آزمون های عملکرد عصبی خودکار و عملکرد شناختی انجام شد.

در این مطالعه 26 داوطلب (13 زن، 13 مرد) به مدت 4 هفته و به صورت تصادفی به آب قلیایی یا آب معمولی مصرف کردند.

تغییر فعالیت عصب سمپاتیک در حالت استراحت پس از تجویز آب قلیایی نسبت به کسانی که آب معمولی نوشیده بودند به طور معنی داری کمتر بود.

کاهش اضطراب و استرس با آب قلیایی

این نتایج نشان می دهد که آب قلیایی ممکن است کیفیت زندگی را از طریق اثراتی که باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی مرکزی شامل خلق و خو، اضطراب و عملکرد عصبی خودکار می شود تقویت کند.

این مطالعه در مجله  Medical Gas Research یکی از معتبرترین مجلات علمی کشور انگلیس منتشر شده است.

در گذشته نیز مطالعاتی در زمینه سم زدایی بدن با آب قلیایی  و همچنین بهبود سوخت ساز بدن با آب قلیایی بررسی شده بود.

اب قلیایی چگونه به کاهش استرس و اضطراب کمک می کند ؟

آب قلیایی چون منبع غنی از هیدروژن است و همینطور خاصیت آنتی اکسیدانی دارد ، می تواند در کاهش استرس موف عمل کند . هیدروژن و آنتی اکسیدان از مواردی هستند که عملکرد مغز و ذهن را تقویت می کنند. پیشنهاد ما به شما نوشیدن چهار تا شش لیوان آب قلیایی لوکساب در طول روز است.

 

 

برچسب ها: شرکت تولید کننده آب قلیایی قیمت آب قلیایی خرید آب قلیایی کاهش اضطراب با آب قلیایی ریلکس شدن با آب قلیایی خداحافظی با استرس با نوشیدن آب قلیایی با آب قلیایی ریلکس کنید !!دیدگاه
دیدگاه شما :